Українці, єднаймося!!!

Вівторок, 31.03.2020, 17:53

| RSS | Головна | Наші прохання (правила) для учасників

Передмова

Український менталітет підказує, що правила існують для того, щоб їх порушувати. Тому ми вирішили змінити формат і перетворити правила на прохання до учасників. До цього нас спонукало цікаве дослідження, яке в 2005 році провели британські вчені. Воно полягало в дослідженні особливостей реакцій людини на примусовий (інформаційний) вплив. Виявилося, що заборони і табу, а з ними і правила, «вмикають» у корі головного мозку «автоматику», яка протистоїть негативним чинникам і «робить» все навпаки!!! Тому людина намагається ухилитися від правил, якось їх порушити, спробувати заборонені спокуси і т.ін. Парадокс, але вона цього навіть не усвідомлює, бо дані процеси «відторгнення» протікають підсвідомо! Все ті ж вчені використали інший метод доступу до свідомості людини – прохання. Отримали цікавий результат: людина під впливом позитивного відношення до неї активно включалась в робочий процес і виконувала поставлену задачу. Після досліджень Вченою Радою Академії Наук Великобританії було вирішено поглибити знання з даної тематики і використати успіхи у переробленні всіх законів королівства, в тому числі і Конституції. 

ПРОХАННЯ ДО ГОСТЕЙ ТА УЧАСНИКІВ САЙТУ:

● не роботи різних шовіністичних висловлювань та закликів до порушення суверенітету і територіальної цілісності України. Вони будуть видалятися без попередження, а їх автори - банитися. Поважайте Україну та українців. 

- спілкуватися на сайті тільки рідною мовою; 
- виняток становлять люди, які її не знають: громадяни або піддані зарубіжних країн (королівств); 
- слід пам’ятати, що не знання і не розуміння різні речі! Якщо людина (з Росії для прикладу) критикує Ваш коментар, написаний рідною мовою, то це свідчить про її розуміння української мови! В такому випадку не потрібно переходити на мову опонента! 

● не перетворювати головну сторінку на місце для дискусій чи реклами. 

- для обговорення різних питань існують теми, доступ до створення яких є відкритим для всіх учасників групи; 
- щодо реклами є певні обмеження. Для її розміщення є своя тема. 

● поважати думки опонентів, не ображати їх. У разі непорозуміння, намагатися знайти консенсус. Повага до співбесідника - одна із запорук ораторського мистецтва; 

- бути цивілізованими та культурними люди, здатними викладати свої думки пристойно, а висловлювати почуття , так щоб не образити інших; 
- не використовувати різних матюків при коментуванні альбомів чи в суперечках з опонентами!!! Інакше - бан! Виняток становлять українські лайливі слова (але без фанатизму:) ); 
- у дискусіях намагатися уникати однозначних, стереотипних, неаргументованих закликів та висловлень. Якщо Ви будете постійно називати один одного «ворогом», «зрадником», «шовіністом», «націоналістом» та ін., то нікому нічого не доведете, лише роздратуєте один одного. Свої висловлювання слід підкріплювати В дискусіях народжується істина. 

наша група не є політичною, тому розміщення різної інформації пов'язаної з «нашими любим друзями» не буде сприйматися однозначоно. Причина: вони вже набридли!!! 

● не розміщувати різної комерційної реклами, посиль на заходи, які не стосуються України та українців, спаму виду «Проголосуйте через смс» і т.ін.! Інакше - бан! 

● по можливості і бажанню допомогти в розбудові нашого об'єднання: брати участь у дискусіях, створенні нових тем, викладати фото до відповідних альбомів, запрошувати друзів.

● за активну участь у житті сайту місце в керівництві!!! 

● у разі якось непорозуміння, коли Вас хтось образив, одразу звертайтеся до адміністраторів групи. Вам обов’язково домопожуть! 

Щиро дякуємо за Ваше розуміння та підтримку!!!

Меню сайту

Форма входу

Пошук по сайту:

Календар

«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наше опитування

Чого, на Вашу думку, повинно бути більше на нашому сайті?

Block title

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0