Українці, єднаймося!!!

Вівторок, 31.03.2020, 17:59

| RSS | Головна | Анекдоти про студентів

Особливості медичного гумору як різновиду студенських анекдотів

Студенський гумор — вигляд професійного гумору, який заснований на незвичайних або парадоксальних аспектах студенського життя. 

Все-таки лікарі – особливі люди. Говорять, їх завжди можна відрізнити по погляду і особливому виразу обличчя. Студенти-медики також багато в чому відрізняються від останніх. Відразу застрерігаємо, що мова тут піде не про тих, хто насилу представляє, якого кольору підручник, і зовсім не про «ботанів», які в є будь-якому Вузі однакові. А про тих, хто лікуватиме нас через декілька років, а поки на всю занурені в бурхливий потік студентського життя.

1. По-перше, всі студенти медичних вузів в обов'язковому порядку носять БІЛІ ХАЛАТИ. На першому курсі вони просто обожнюють виходити під час перерв на вулицю і шокувати перехожих. У продуктовому магазині деякі намагаються злякати продавця, представившись інспектором СЕС. Правда, ніхто не сприймає серйозно «інспектора» вісімнадцяти-двадцяти років. Зазвичай, вже на другому курсі білий халат набридає студентам так, що на вулиці вони в нім з'являються лише в разі крайньої необхідності. 

СтудентЩе відомі випадки, коли люди їхали в метро додому, забувши зняти бахіли після занять в лікарні.  

2. Інша пристрасть, яка проходить з роками, – шокувати людей в транспорті, відкривши ПІДРУЧНИК АНАТОМІЇ. На жаль, на кістки всі реагують слабо. Підручник по патану краще не відкривати: картинки там зовсім не страшні, а ось назва «Патологічна анатомія» вражає. Всі, напевно, думають: «Невже ця крихка дівчина і справді патологоанатом?» А потім вже все одно, хто і навіщо заглядає тобі в книжку, встигнути б хоч щось вивчити по дорозі. 

3. До речі, томи підручників займають дуже багато місця. І тягати їх доводиться у величезних сумках. Разом з фонендоскопом, халатом і купою інших речей. У студентів-медиків зазвичай СИЛЬНІ РУКИ (хто носив з собою атлас по анатомії – той знає). 

4. Для студентів медиків характерна БЕЗСТРАШНІСТЬ і СМІЛИВІСТЬ. Якщо ви пішли з дівчиною в кіно на фільм жахів, і вона за півтори години жодного разу не злякалася, означає це майбутній доктор. За роки вчення все настільки звикаються до такого роду речей, що зовсім перестають боятися чого-небудь. Та ще і відпускають коментарі типу: «Ні, там, де цей вампір укусив, взагалі сонної артерії немає!»

 5. До речі про вампірів, якщо в натовпі ви побачили чиїсь ЧЕРВОНІ ОЧІ, не квапитеся хреститися і їсти часник. Це студент-медик просто вивчав всю ніч, тому що сьогодні одиниця, а відробітки тривають по чотири години.  

6. Коли безсонні ночі набридають, включаються внутрішні резерви організму. В першу чергу. «У процесі вчення утворюється безліч колатералів між нейронами головного мозку». Хтось качає м'язи, а студенти-медики качають мозки, самі того не знаючи. Запам'ятати і узагальнити величезні об'єми інформації їм допомагають ФЕНОМЕНАЛЬНА ПАМ'ЯТЬ і ЛОГІЧНЕ МИСЛЕННЯ. 

7. У студентів-медиків дуже розвинене ВІДЧУТТЯ ГУМОРУ. Професія зобов'язала. Таких байок і анекдотів, як в їх компанії, ви не почуєте ніде. Багато – природжені розповідачі. Історії, через які холоне душа, передаються студентами з покоління в покоління, чотириповерхові діагнози, чудасії викладачів і хворих – світ медицини явно не такий простий…

Перейти далі:
[01-20] [20-40] [40-60] [60-80] [80-100] [120-140]

Меню сайту

Форма входу

Пошук по сайту:

Календар

«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наше опитування

Оцініть наш сайт:

Block title

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0