Українці, єднаймося!!!

Вівторок, 31.03.2020, 18:02

| RSS | Головна | Наша діяльність

Початок роботи інформаційно-мультимедійного порталу

Ідея створення українського осердку в мережі Інтернет існувала вже давно, але втілити її вдалося лише в листопаді 2009 року. 21.11.09 можна вважати офіційною датою народженням нашого сайту. Перші кроки – це завжди найскладніший період життя будь-якого проекту, адже треба визначити чіткий план розвитку: розширювати аудиторію, створювати цікаві розділи меню, знаходити і додавати потрібну інформацію… Одним словом працювати і працювати 25 годин на добу.

На сьогодні ми окреслили наступний план розвитку нашого сайту:
  • Популяризація української мови і культури серед  місцевого населення та гостей з інших куточків світу шляхом:
    1. Створення «центу мультимедіа» (розділів з українською музикою та відео, фотографіями – Наша музика, Відеоальбоми, Фотоальбоми);
    2. Обговорення гострих в суспільстві тем в нашому Форумі;
    3. Знайомством з історією Батьківщини;
  • Висвітлення різних нових і цікавих статей про різні проблемні питання, що стоять на порядку денному в Україні та світі.
  • Згуртування суспільства над спільною ідеєю об’єднання України.
  • Поширення ідей щодо створення всеукраїнського громадського об’єднання «Українці, єднаймося!!!»

Передісторія...

Група ВконтактіДаний проект став логічним продовження тієї кропіткої роботи, яка була проведена на одному з наймасовіших ресурсів соціального спрямування - "Вконтакті".  У 2008 році ми, разом з Вами, змогли створити гарне об'єднання ("Українці, єднаймося!!!") різнопланової тематики, яке була визнаним одним із кращих серед сотень подібних українських груп! Тому настав час переходити на нові горизонти!!! 
Дійсно наша група стала кузнею, генератором ідей, яка підштовхнула нас рухатися далі і дала змогу створити власний сайт. Тепер наша мета - створення гарного інтернет ресурсу для людей, які дорожать своєю Батьківщиною!

Коротко про нашу діяльність в соціальній мережі "Вконтакті"
 
Для тих, хто вже знайомий з особливостями нашої групи Вконтакті (http://vkontakte.ru/club2731293) або є її учасником, знайде на сайті багато аналогій, але, поміж тим, відкриє нові якості.
 
Для гостей та нових користувачів слід відмітити наступне
(цитата з голової сторінки групи):

Якщо Ви душею і серцем вболіває за рідну Україну, приєднуйтесь!!! Перед Вами НЕ націоналістична, шовіністична чи будь-яка інша антисемітська спілка, а лишень культурно-освітнє об'єднання свідомих людей, які прагнуть зробити Україну кращою!!! Політичні погляди: різносторонні!!! Ми нікого не змушуємо до чогось, всі люди - особистості з власними поглядами та ідеалами. Але у НАС спільна мета - побудова вільної і розвиненої держави)))) 

Наша група керується принципами ☼ТРЬОХ ЗА☼:

● ЗА українську мову (як єдину державну)!!!
● ЗА українську церкву (Київського патріархату)!!!
● ЗА українську владу (без проросійських та про-американських лобістів)!!!
 
Це ті три державотворчі кита на яких має будуватися сучасне українське суспільство!!!
 
Щодо подальшого розвитку групи, то в її засновників є плани щодо перетворення віртуального об'єднання в діюче ГО. Але все поступово. надіємося що з Божою милістю і Вашою допомогою ми зможемо досягти мети!


Передумови створення групи - праматері сайту

Нижче приведена реальна історія, що відбулася з студентом 1-го курсу Миколаївського державного університету Михальчишиним Ігорем у 2007 році. Саме вона рушійною силою для подальщого створення групи "Вконтакті", а ще пізніше - даного сайту. 


Про деякі проекти втілені в життя в нашій групі

Група "Українці, єднаймося" - це патріотичний осередок "Вконтакті", що видно з її трьох основних принципів. Тому ми підтримували і підтримуємо всі проекти пов'язані з популяризацією рідної мови та культури. Ось деякі з них:
Співпраця з нашим сайтом

Ви маєте власний сайт??? Розмістіть нашу конопку у Вас на сайті:

<a href="http://www.ukrainiansunite.at.ua/" title="Україці, єднаймося!!!" name="Україці, єднаймося!!!"><img src="http://www.ukrainiansunite.at.ua/Baner.png" title="Україці, єднаймося!!!" name="Україці, єднаймося!!!" alt="www.ukrainiansunite.at.ua" border="0" height="31" width="88"></a>

Українці, єднаймося!!!Меню сайту

Форма входу

Пошук по сайту:

Календар

«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наше опитування

Оцініть наш сайт:

Block title

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0