Українці, єднаймося!!!

Вівторок, 31.03.2020, 17:55

| RSS | Головна | Коротка історія України та українців

Коротка історія України та українців

  При створенні Всесвіту Бог в ніч на шостий день сотворив першу людину, і назвав він її Богданом. Богдан огледів сотворенний Богом світ, порівняв з садом Едемським і втік з того раю. Бо був дуже свободолюбивим і не хотів жити в Едемському зоопарку. Для життя він обрав собі найкрасивіше місце на землі - Карпатські гори і сказав: "Моя хата скраю!". Образився за це Господь, перетворив Богдана на неандертальця і сказав: "Азм еси ти у края жити, то всея твоя нащадки зватимуться українцями! А я собі сотворю нову расу!". І сотворив він Адама. 

  Нащадки Богдана розселились від Сяну до Дону. Вони першими приручили тварин - собак, корів та диких свиней. Вони винайшли колесо й зробили перший велосипед. Вони стали першими землеробами, винайшовши плуг, борону та комбайн. І вже подумували про утворення Січі. Але прийшов льодовиковий період і військові походи довелось відкласти.

  На той час Адама вже прогнали з раю і його нащадки жили в Содомі та Гоморрі, займаючись розпустою. Частина нащадків Адама стали древніми греками, котрі злягались з копитними тваринами й утворили різні гібриди - кентаврів, сатирів, мінотаврів та інших пегасів. Через їхню гріховність Бог їх знищив під час всесвітнього потопу, котрий розпочався після того, як розтанули льодовики. Також втопились динозаври, бо Ной мав огиду до плазунів і не взяв їх на свою баржу.

  Українці винайшли прялку та ткацтво і навчились шити одежу. А коли стало зовсім холодно, молодий українець Микола Прометей вкрав у древніх греків вогонь і приніс на Україну, давши людям тепло. За це древньогрецькі фашисти упіймали його та дуже катували.

  Українці також винайшли азбуку та письменство. Передусім щоб фіксувати для нащадків та інших народів свої пісні та поезію, бо українська мова була найспівочішою. Досі людство користувалось тільки ієрогліфами.

  Українці знайшли на Донбасі каміння що горить і котре плавиться, й назвали їх вугіллям та рудою. І незабаром винайшли ковальство, збудувавши першу в світі кузню, яку назвали Запоріжсталлю. 
Крим став європейською здравницею. Тут відпочивали та творили такі видатні люди як Сократ, Аристотель, Діоген. Сюди припливали аргонавти та інші алканавти щоб покращити своє здоров”я. Найбільшим курортом було кримське місто Троя. Але в ...надцятому році древньогрецькі москалі від заздрощів зруйнували Трою. Тоді троянські українці на чолі з отаманом Енеєм заснували Древній Рим, де збудували Колізей. Там вони годували левів москалями й насолоджувались тим видовищем. Так завдяки українцям з”явився цирк та театр.

  Досягнення в науці та техніці привертали все більшу увагу інших народів. До України потягнулись каравани купців. Євреї взагалі вирішили забити нільських крокодилів, котрих розводили для виготовлення з них жіночих сумочок і податись всім табором ближче до культурного центру світу - України. Темної ночі вони втекли з Єгипту в бік України. Але через 40 років ходи помер Мойша - провідник, єдина людина, що знала дорогу та українську мову. Тому євреї зупинились на півдорозі, захопили палестинської землі шматок, заселили і назвали його Ізраїль.

  Через деякий час в невеликому ізраїльському місті в сім”ї галіелян (вихідців з Галичини) українських заробітчан Марічки та Йосипа народився син Ісус, засновник християнської віри. Його учні заснували Ватикан, Царгород, Нью-Йорк та багато інших міст світу. Зокрема апостол Андрій, мандруючи набережною Дніпра і обираючи, де б збудувати Дніпрогес, зустрів чотирьох бурсаків, що поверталися з бурси КІСІ додому. "Тут буде велике місто, з каштанами та скляними теплицями в центрі міста” - вказав він на пагорби біля дорогожичської телевежі (колись під час її будування Бог помішав мови народів, до тих пір все людство говорило українською). І бурсаки Кий Щек та Хорив заходились його будувати, а Либідь була за архітектора. Так з”явилось найбільше в ті часи місто – Київ. В ньому повно церков, університетів та універмагів, місто стало духовним, освітнім та торговим центром світу.

  Пізніше на півночі дикі племена москалів в глухому лісі на болоті збудували декілька шалашів та обнесли їх парканом. Цю огорожу назвали Дерев”яним Кремлем, а споруди в навколишньому болоті – Москвою. Але, з”ївши останнього мамонта, вирішили, що далі так їм жити не можна і треба загарбати багату Україну й поневолити свободолюбивих нащадків Першобогдана. Вони намагаються це зробити і досі. 
Козаки  
  В цей час в Україну приїхав Чингізхан з Улан-Батора. Він навчив українців Їздити верхи на конях, а українці йому подарували собаку, свиню та корову і пояснили як їх доглядати, щоб Чингізхан більше не тинявся по Євразії, морочачи всім голову й десь нарешті осів. Чингізхан повернувся в Азію. На Близькому Сході по дорозі додому в нього здохла свиня. Потім трохи далі втекла корова. По дорозі він зустрів корейських вчених-астрономів, які повертались з Назарету. Вони спитали: «що це?”, вказавши на собаку. Чингізхан був неписьменний, і наплутавши те, що йому казали в Україні пояснив, що собаку можна або доїти або їсти – в неї смачне сало. Корейці, які голодували через свого вождя Кім Чен Іра, купили того собаку для розплоду і їжі.

  Корову зустріли індуси. Вона стояла посеред шосе, перегородивши рух транспорту. Індуси попадали долілиць й відтоді стали поклонятись небаченій досі тварюці.

  Свиня, що здохла, під жарким сонцем Близького Сходу почала розкладатись й смердіти. Всі народи, що там жили, довго рвало через той сморід. Їх досі нудить при виді свиней. Аборигени Близького Сходу вирішили що то була свиня іудеїв, котрі приперлись з Єгипту і сказали їм, щоб ті забирались геть. Так виник антисемітизм.

  В цей час Колумб відкрив Америку. Але, відкривши її, думав, що потрапив до України, тільки з іншого боку, бо мистецтво вишивки інків повністю співпадає з гуцульськими узорами. Тому що народ інків та індійців був започаткований древніми гуцулами, які потрапили до Америки ще до Всесвітнього потопу, коли ще не було винайдено ГрінКард.

  В Запоріжжі з”явилась Запорізська Січ – наймогутніше військове формування в історії людства. Тільки через тисячу років за зразком Січі на острові посеред Токомаку буде збудовано Пентагон. Але звитягу українських військових так нікому й не вдасться повторити. 

  В цей же час у Львові зробили перший друкарський станок, створений Федоровичем. Україна навчила весь світ друкувати книжки та паперові гроші.

  В Києві розквітла та успішно діяла Могилянська Академія. В котрій винайшли порох, динаміт, пеніцилін, безпечну бритву, та багато інших предметів, необхідних у побуті.

  В Україні розквітла культура та мистецтво. Твори Шевченка переклали на всі мови світу. Завдяки Шекспіру, котрий перекладав твори Шевченка, Лесі Українки та Франка, англомовне населення планети дізналось про романтичну історію кохання української пари Романа та Юлі. 

  Тим часом лютим москалям не давав спокою добробут українців і вони почали шкодити Україні, забуваючи що Київ - мати російських міст, а Україна виплекала для московії таких видатних людей як Ломоносов, Гоголь, Мазепа та Хрущов. Що саме в Києві вони навчились користуватись туалетом, голити бороди, носити брюки та краватки. Москалі почали все частіше й частіше робити набіги на Україну, нищучи її. Українців вони або вбивали або гнали в полон де русифіковували та робили яничарами.

  Потомки Першобогдана зберегли назавжди його нестримну любов до Свободи та власної землі.
  Слава Україні!

Меню сайту

Форма входу

Пошук по сайту:

Календар

«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наше опитування

Оцініть наш сайт:

Block title

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0