Українці, єднаймося!!!

Неділя, 27.05.2018, 13:23

| RSS | Головна | Каталог статей

Головна » Статті » Наші статті

Євро-2012: для європейців розроблено сайт з вивчення української
29 січня у Львові презентували веб-портал «EuroLang 2012», розроблений для європейців, що приїдуть на Євро-2012 в Україну та Польщу влітку 2012 року. Як поінформував керівник проекту, проректор Варшавської академії інформатики, управління і адміністрування Славомір Чепелевський, «EuroLang 2012» створений, щоб європейці могли більше дізнатися про культуру Польщі і України, і на початковому рівні вивчити польську та українську мови, що зробить більш комфортним і цікавим відвідини чемпіонату.

На порталі "EuroLang 2012" в режимі он-лайн для користувачів доступні навчальні матеріали для вивчення польської та української мов, матеріали подкастингу польською та українською мовами, он-лайн словник, розділи "Інфо Польща" й "Інфо Україна", що містять стислу інформація про культуру країн; інформаційний бюлетень, який виходитиме що два місяці, канали RSS, Інтернет-форум, що згуртує майбутніх гостей, вболівальників і учасників Євро-2012.
Євро-2012
Мовні курси для вивчення української та польської розроблено на усіх офіційних мовах Євросоюзу та російській. Вони максимально пристосовані до потреб і очікувань гостей Євро-2012. Уроки присвячені типовим комунікативним ситуаціям, наприклад на вулиці, у крамниці, в ресторані тощо.

Велику увагу приділено футбольній лексиці. Зокрема працівники факультету іноземних мов ЛНУ ім. І.Франка підготували словник футбольних термінів "Мова футболу", що базується на лексиці, яку широко використовують під час футбольних матчів українські коментатори, вболівальники.

Для зручності лексика супроводжується зображеннями, аудіофайлами. Звукові файли можна безкоштовно скачувати, а мовний путівник – роздрукувати, щоб взяти з собою.

Джерело: Захід.net
Категорія: Наші статті | Додав: Osiris_UA (30.01.2010)
Переглядів: 1145 | Теги: Євро-2012, Сайт до Євро-2012, Чемпіон Європи по футболу 2012 | Рейтинг: 0.0/0

Меню сайту

Форма входу

Категорії розділу

Наші статті [16]

Пошук по сайту:

Наше опитування

Оцініть наш сайт:

Block title

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Реклама